Існує стереотип, що ортопедичні устілки повинні носити лише люди з серйозними проблемами стоп, проте в реальності це не зовсім так. Звісно, якщо у вас виявили плоскостопість – вам необхідні індивідуальні ортопедичні устілки, але якщо ви хочете попередити цей стан та подбати про свій опорно-руховий апарат вам вони також стануть в пригоді.

Устілки перш за все важливі для вашого комфорту та здоровʼя ніг, адже вони зменшують напругу, больові відчуття та навантаження на стопи. Ортопедичні устілки при плоскостопості допомагають не лише лікувати наявну плоскостопість, а й запобігати її виникненню. Ви можете носити спеціальне взуття, або ж купити ортопедичні устілки окремо і носити з наявним взуття.

Носити ортопедичні устілки так само легко, як і звичайні.

  1. Спершу визначте з лікарем які саме вироби вам потрібні: ортопедичні устілки супінатори чи може каркасні? Вибір цей залежить від наявної проблеми та визначається лікарем.

  2. Устілки бувають жіночі та чоловічі, тому обирайте їх суто під свою стать, адже вони виготовлені трохи по-різному.

  3. Якщо ви займаєтеся спортом і у вас немає проблем зі стопами – вам підійдуть звичайні профілактичні устілки, які крім зручності захищатимуть стопи від травматизації під час активного руху.

  4. Якщо у вас діабет, сильні деформації стоп, ймовірно потрібно буде виготовлення ортопедичних устілок індивідуально.

  5. Далі залишається найпростіше – вставити нову устілку у взуття або ж обрати спеціальне взуття з необхідною устілкою і насолоджуватися комфортом.

Важливо знати! Найкраще носитимуться устілки у взутті, яке виготовлено з натуральних матеріалів (нубук, замша, шкіра).

Замовити ортопедичні устілки варто не лише через проблеми зі стопами, а й для зменшення навантаження на суглоби та спину, покращення кровообігу, профілактику варикозу, корекції постави та зниження болю і втоми. 

Категорія людей, яким обовʼязково потрібні ортопедичні устілки:

  1. Ті, хто багато працює на ногах (лікарі, продавці, пекарі, фармацевти)

  2. Вагітні та люди із зайвою вагою.

  3. Люди з плоскостопістю та деформаціями стоп.

  4. Люди з діабетом, артритом, артрозом та іншими хворобами суглобів.

  5. Ті, хто страждає від виникнення мозолів та натоптнів. Також потрібні ортопедичні устілки при шпорах.

Устілки з жорстким супінатором можна носити 3-4 год на день в перші дні, а коли нога звикне – час можна збільшувати. Спочатку вам може бути незвично в новому ортопедичному взутті, але згодом цей дискомфорт пройде. Якщо ж він не минає – зверніться знову до лікаря.

Обовʼязково обирайте якісні устілки та відповідальних продавців. Неякісна устілка може зробити ще гірше, то ж не ігноруйте цей факт. У нашому магазині продаються лише устілки з відповідними дозволами, а й анатомічне та ортопедичне взуття від сертифікованих виробників.