Інтернет-магазин ортопедичних товарів Ortosan – це онлайн-крамниця, в якій ви знайдете ортопедичне взуття для дітей і дорослих, медичний одяг, товари для реабілітації та масажу, ортопедичні подушки та устілки, бандажі, корсети та компресійний трикотаж. Ви можете купити ортопедичні товари в нашому магазині в Ірпені за вул. Соборності 133, чи замовити медичні ортопедичні вироби онлайн з доставкою по всій території України.

Фасад магазина OrtoSan

OrtoSan”  – магазин, де ви знайдете зручне ортопедичне взуття, медичний одяг та товари для відновлення після операцій та травм.

Ми дуже ретельно підбираємо асортимент, щоб закрити потребу у зручності та покращити якість життя наших клієнтів. Пропонуємо бандажі для вагітних, ортези, медичний одяг, ортопедичні подушки, корсети, компресійний трикотаж, масажери, палиці, ортопедичні устілки, ортопедичне взуття для дорослих та дітей на всі пори року. Також ми самостійно шиємо одяг з урахуванням всіх особливостей медичних професій.

  • Весь асортимент ви можете поміряти у нашому офлайн-магазині в Ірпені або ж замовити доставку в будь-яке місто України.
  • Працюємо лише з надійними українськими та світовими виробниками.
  • Не знаєте, що обрати? Консультанти допоможуть та розкажуть про особливості того чи іншого товару.
  • Не підійшов розмір чи колір? Пропонуємо обмін або повернення.

Взуття в ортопедичному салоні OrtoSan

Всередині магазину OrtoSan

Ортопедичні товари на вітрині магазину OrtoSan

Наша місія

Наша місія перш за все полягає в підтримці здоровʼя, комфорту наших клієнтів та забезпечення кращої якості життя. Ми Ortosan вбачаємо себе важливим посередником між лікарем та пацієнтом, який прагне вести повноцінне активне життя без втоми, болю та хвороб опорно-рухового апарату. Надаємо якісні продукти, що відповідають високим стандартам, задовольнять потреби клієнтів та сприятимуть покращенню їхнього здоров'я. 

Наша історія

Зіштовхнувшись з проблемою болю в спині та суглобах ми почали шукати причину та спосіб зменшити дискомфорт. Спробувавши правильне ортопедичне взуття, ми зрозуміли, що біль зменшується, а ноги після довго дня почуваються значно комфортніше. З цього почалася діяльність магазину Ortosan у 2020 році. Згодом ми розширили асортимент, почали шити медичний одяг, шукати товари для реабілітації, профілактики та лікування різноманітних захворювань.

Наші переваги

  • Ortosan є ексклюзивним представником виробників медичного одягу для чоловіків та жінок. Ми можемо запропонувати вигідні ціни та високу якість, враховуючи всі особливості такого одягу.
  • Все ортопедичне взуття в нашому асортименті виготовлене з натуральних матеріалів та з урахуванням анатомії стоп.
  • Пропонуємо широкий асортимент товару для реабілітації, здорового сну та відновлення після травм.